סיורים ונופים מופלאים

סיורי הבית העתיק

בואו לחוות את עין כרם כפי שמעולם לא חוויתם, שילוב של פנים וחוץ בעין כרם הפסטורלית לצד אירוח בוטיקי ביתי בבתיה העתיקים של עין כרם עם שלל מארחות, כשבכל בית מצפה לכם חוויה אותנטית. טוסקנה ופרובאנס שבירושלים
השאירו דרכונים בבית.

סיורי קולינריה ופולקלור

כשתמניה, כורדיה ומרוקאית נפגשות בעין כרם זאת אינה תחילתה של בדיחה זהו סיור פולקלור מרגש בין שלושה בתים. בכל בית סיפורים, סדנת בישול קצרה, מוסיקה וטעימות מן המטבח האותנטי והאופייני.

דלתות נפתחות לעין כרם - סיור אמנות

סיור סביב אומניות ואמנות, מפגש עם אומניות, על עין כרם כמקור השראה וסיפורי חיים. ביקור בבתי המלאכה ובפינות העבודה של האומניות.

"לאורה" - סיור סיפורי נשים

סיור על נשים בעלות תעצומות שפעלו בעין כרם בעבר ופועלות בו היום, כולל ביקור בביתן או בגלריות שלהן. סיור המשלב בין חוץ לפנים בבתים הקסומים של עין כרם.

סיור עמק התימנים

סיור אל נבכי עמק התימנים, פינת חמד חבויה מן העין. ארץ תנ"ך קטנה, עיזים, טעימות גבינות מתוצרת מקומית וסיפורי סיפורים. בלעדי!

סיור "מלכת שבא בירשלים"

סיור סביב מורשת יהדות אתיופיה כולל אירוח ביתי, סיפורי חיים, הכרות עם המטבח האתיופי, הבטים הסטוריים ותרבותיים.

סיפורים בטאג'ין - סיור מורשת יהדות צפון אפריקה

סיור סביב מורשת יהדות צפון אפריקה הנע בציר עין כרם, ממילא, שכונת המערביים ובית מורשת יהדות צפון אפריקה, כולל מופע “מסיבת האהבה של סולטנה”.

נגן וידאו

איזה סיורים יש לנו

  סיורים בעין כרם
 
  • סיורים וסיפורים – סיור קולונרי
  • שפת אם – לשיר בשפת הגעגוע
  • לאורה – סיור סיפורי נשים
  • דלתות נפתחות בעין כרם סיור סביב אומניות ואומנות 
  • סיורי פולקלור
 
  סיורים בירושלים
 
  • סיפורים בטאג'ין
  • מלכת שבא בירושלים
 

איזה סיורים יש לנו

lady

שפת אם - לשיר בשפת הגעגוע

מפגש מוסיקלי מרגש עד דמעות עם הזמרת והיוצרת מור קרבסי, המחיה שירת נשים בשפות עתיקות ונכחדות ועם מספרת הסיפורים שושנה קרבסי. מפגש מרגש עם העבר – עם מורשת האימהות והאבות במרחק געגוע. לאדינו, חכיתיה, ברברית, שירי כלולות במרוקאית ושירי אהבה. מוסיקה היא שפת הגעגוע