פרח - שושנה קרבסי הבית העתיק בעין כרם סיורים בירושלים

מסיבת האהבה של סולטנה

מופע הסיפורים "מסיבת האהבה של סולטנה" אינו  עוד חוויה שתחלוף על פניכם, זוהי בחוויה שתשקע בכם ותזכרו בה בעונג מעת לעת. באחריות! 

שושנה קרבסי, משוררת ומספרת סיפורים טבעית, ממשיכה מסורת של מספרות סיפורים במשפחתה, בסיפוריה היא תוליך אתכם אל עולם שהיה ואיננו, עולם שבו  מספרי הסיפורים ומספרות הסיפורים היוו את מדורת השבט, סביבם התכנסה המשפחה לשמוע סיפורים כשבתוכם מוטמנים הערכים, העצות, והדרך שאותה בקשה מספרת הסיפורים להתוות. 

הסבתות שלנו לא תמיד היו סבתות, הן היו נשים צעירות, יפות , מאוהבות ונאהבות. את נסיונן בחיים הן מעבירות לנו. 

שושנה קרבסי תספר על העצות החכמות של הסבתות המרוקאיות שלה לחיים טובים ולחיי אהבה משופרים, סיפורים על שדים, קמעות ולחשים, על חתונות וטקסים, על שפת סתרים הגלומה בתכשיטים עתיקים ועל מעגלים תומכים בחברות מסורתיות. 

בסיפוריה תגלה בפניכם המשוררת חכמה עתיקה שאינה קשורה לעדה, למקום או לזמן, חכמה שלמרות הקידמה עודנה עומדת לרשותנו- חכמת הביחד.

הסיפורים מצחיקים, קולחים, מעוררי השראה וגעגוע ואתם תצאו עם סל של עצות לחיים טובים.  סבתא סולטנה….לא מה שחשבתם…..

האירוח בבית העתיק בעין כרם, בית מוזיאוני עוצר נשימה ובו גת יין קדומה מימי בית שני,  אדריכלות שהיא יצירת מופת אדריכלית שנעשתה על ידי האדריכל מרק פלם, ותצפית מרהיבה מהגגות מהם תוכלו להשקיף ולשמוע על ההסטוריה של המקום.

סיור בירושלים עם חוויה מעוררת חושים

חווית "מסיבת האהבה של סולטנה" היא מכלול שלם של עוררות חושים: חווית בית יפהפה פתוח, כיבוד נפלא, סיפורים וחווית תוכן. לקינוח ניתן לבקר בבוטיק הריבות "שושנת עין כרם" הממוקם בגינת הבית ובו כ 100 טעמי ריבות אותן רוקחת שושנה קרבסי על פי מתכונים העוברים במשפחה מאם לבת. מלבד מתכונים אלו גם מתכוני ריבות מכושפים ממש, ריבות חריפות, ואף ריבות מצמחי מרפא וריבות לאהבה וחשק.

משך הפעילות עד שעתיים לקבוצה.

אופציות:

"מסיבת האהבה של סולטנה" - סיורים בעין כרם
פרח - שושנה קרבסי הבית העתיק בעין כרם סיורים בירושלים
הבית העתיק בעין כרם סיורים בירושלים